Popów

Zamiast ćpać, lepiej grać

Udział w konkursie polega na wykonaniu pracy plastycznej. Może to być też ciekawe zdjęcie. ARCH.
Zamiast ćpać, lepiej grać

KONKURS. Gminne Centrum Kultury w Popowie oraz Gmina Popów organizują konkurs plastyczno-fotograficzny „Uzależnia mnie tylko sport i kultura”

O co chodzi – to jasne już po przeczytaniu tytułu konkursu. Uczestnicy mają za zadanie pokazać pozytywną alternatywę dla zażywania narkotyków i sięgania po używki. Jak?
– Odwołujemy się do waszych pasji i zainteresowań, takich jak uprawianie dyscyplin sportowych czy czynny udział w różnorodnych dziedzinach szeroko pojmowanej kultury, które mogą być nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również skuteczną ochroną przed kontaktem z groźnymi substancjami chemicznymi – zwracają się wprost do potencjalnych uczestników organizatorzy konkursu.
Udział w konkursie polega na wykonaniu pracy plastycznej. Może to być też ciekawe zdjęcie. Trzeba to potem przesłać do GCK w Popowie (Strażacka 2, 42-110 Popów). Laureaci mogą liczyć na nagrody. To tak z grubsza. Zainteresowani udziałem i szczegółami znajdą regulamin na profilu GCK w Popowie na Facebooku. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popów

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Popów

Cenna akcja w Popowie

Jarosław Jędrysiak11 kwietnia 2024

Sołtysi są doceniani

Jarosław Jędrysiak20 marca 2024

Ile wydali na inwestycje?

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

60-latka niemal wjechała pod pociąg

Jarosław Jędrysiak27 lutego 2024

Skarżą się gminie na powiatowe drogi

Jarosław Jędrysiak19 lutego 2024

Ktoś podszywa się pod urzędników

Jarosław Jędrysiak16 lutego 2024