Krzepice

Wybory uzupełniające w lutym

W Krzepicach radni wybierani są w okręgach jednomandatowych, toteż dla uzupełnienia składu rady powtórne głosowanie odbędzie się tylko w okręgu wyborczym nr 1. ARCH.
Wybory uzupełniające w lutym

SAMORZĄD. W związku z wygaśnięciem mandatu radnego śp. Tomasza Rakowskiego w gminie Krzepice konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających w okręgu, który reprezentował

W Krzepicach radni wybierani są w okręgach jednomandatowych, toteż dla uzupełnienia składu rady powtórne głosowanie odbędzie się tylko w okręgu wyborczym nr 1. Obejmuje on ulice: Brzozową, Bukową, Częstochowską (numery od 1 do 30), Dębową, Generała Andersa, Generała Fieldorfa-Nila, Jasną, Jaśminową, Jesionową, Kasztanową Klonową, Księdza Muznerowskiego, Księdza Stasiewicza, Lipową, Mickiewicza, Profesora Wiktora Zina, Słoneczną, Spokojną i Sportową. Wybory zostały zarządzone na niedzielę 21 lutego bieżącego roku. Wcześniej, do 17 stycznia, zgłaszane będą listy kandydatów na radnego (komitety mające możliwość zgłaszania takich kandydatur musiały być utworzone i zgłoszone do 28 grudnia). Podanie kandydatur w formie obwieszczenia ma nastąpić nie później niż 6 lutego. Jak przed każdymi wyborami, także tu obowiązywać będzie cisza wyborcza. Samo głosowanie przeprowadzone zostanie wspomnianego 21 lutego w godzinach od 7 do 21. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024