Krzepice

Punkt szczepień startuje od lutego

ZOZ wywalczył ten potrzebny punkt szczepień w Krzepicach. Starostwo informuje, że zacznie on działać już w lutym. JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Punkt szczepień startuje od lutego

EPIDEMIA. Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Krzepice. I tu będzie można się szczepić przeciw koronawirusowi

Dziś mieszkańcy gminy Krzepice muszą na szczepienia wybierać się poza swoją gminę. To dlatego, że nie ruszył zgłoszony wstępnie punkt szczepień w prywatnej przychodni, a na uruchomienie innego, w ośrodku zdrowia, Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku nie miał zgody. Ale już ma.
Jak podaje do wiadomości starostwo powiatowe, „w związku z rezygnacją podmiotu leczniczego NZOZ Przychodni Medycyny Rodzinnej Skor-Med s.c. z punktu szczepień w Krzepicach w ramach Narodowego Programu Szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 informujemy, że Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku podjął starania o uruchomienie punktu szczepień na terenie Gminy Krzepice”. O tych staraniach pisaliśmy już przed tygodniem, w związku z prośbą o interwencję ze strony czytelnika. Dyrekcja ZOZ zapewniła, że czyni wszystko, by punkt szczepień w Krzepicach mógł zacząć działać w ośrodku. Dziś starostwo podaje już, że taki punkt – w Poradni Ogólnej w Krzepicach – będzie uruchomiony w lutym. A bliższe informacje zostaną przekazane niebawem. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024