Kłobuck

Plac targowy z nową toaletą i monitoringiem

Tak wygląda toaleta na parkingu, obsługująca plac targowy. Została wykonana z konstrukcji metalowej. Jej koszt to 130 tys. zł.
Plac targowy z nową toaletą i monitoringiem

INWESTYCJA. Modernizacja kłobuckiego targowiska wiąże się też z doposażeniem go. Pojawiły się tu nowe elementy wpływające na bezpieczeństwo. I takie, których nieraz szuka się pilnie – a teraz łatwo znajdzie

Czego można szukać pilnie? Wiadomo, najczęściej toalety – i zwykle wtedy, gdy do domu jest kawałek drogi. Publiczne toalety w tych codziennych naglących sytuacjach bardzo ułatwiają życie. Teraz taki obiekt, dostosowany też dla osób niepełnosprawnych, będzie dostępny także na kłobuckim targowisku.
Toaleta stanęła dokładnie na parkingu, który obsługuje i centrum miasta, i samo targowisko. W miejscu starej toalety. Będzie czynna od poniedziałku do piątku od 8. do 16. W soboty od 7. do 14.
Doposażenie targowiska to także elementy wpływające na bezpieczeństwo. Na placu zainstalowano monitoring. Ma on na celu podniesienie stanu bezpieczeństwa użytkowników placu targowego i parkujących tam samochodów. Koszty inwestycji? Monitoring to ponad 4 tys. zł. Toaleta – ponad 130 tys. zł. Całość została sfinansowana z budżetu gminy.
A jak Wam podoba się nowa toaleta? Czekamy na wasze komentarze w naszym serwisie gazetaklobucka.pl. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024