Kłobuck

Kompletnie pijany wybrał się autem pod Kraków

Podpity 47-letni romantyk z powiatu wieluńskiego chciał z trzema promilami dojechać aż do Wieliczki. ARCH.
Kompletnie pijany wybrał się autem pod Kraków

POLICJA. Co z tego, że był późny wieczór. Co z tego, że miał kilka promili. Mieszkaniec powiatu wieluńskiego postanowił wybrać się autem do Wieliczki. Dojechał tylko do Kłobucka

Są historie, które – choć karygodne i przywodzące na myśl poważne konsekwencje – mimowolnie budzą pewien uśmiech politowania. Jak ta z niedzieli.
Kwadrans po dziewiątej wieczorem w Kłobucku na ulicy Wieluńskiej patrol prewencji zatrzymał do kontroli kierowcę hyundaia. Szybko się okazało, że policjanci dobrze zrobili, bo od siedzącego za kierownicą mężczyzny od razu dała się wyczuć silna woń alkoholu. Sprawdzono stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że miał on w organizmie prawie 3 promile. Mężczyzna na początek stracił prawo jazdy. Najbardziej kuriozalne jest jednak to, po co jechał autem w takim stanie.
– Jak się okazało, mężczyzna jechał do dziewczyny i miał zamiar przejechać jeszcze ponad 170 kilometrów – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Podpity 47-letni romantyk z powiatu wieluńskiego chciał z tymi swoimi trzema promilami dojechać aż do Wieliczki. Podróż zakończył w Kłobucku. Teraz jego sprawą zajmują się śledczy.
– Nietrzeźwy kierowca musi liczyć się z wysoką grzywną, kilkuletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet karą więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd – podsumowuje sierż. sztab. Marlena Wiśniewska. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024