Częstochowa

Nowa Miss Polonia pochodzi z Częstochowy, ma 22 lata i 173 cm wzrostu

Miss Polonia
Nowa Miss Polonia pochodzi z Częstochowy, ma 22 lata i 173 cm wzrostu

Za nami wielki finał Miss Polonia 2020. O tytuł najpiękniejszej zawalczyło aż 20 kandydatek z całego kraju, jednak tylko jedna z nich nałożyła koronę. Kim jest Natalia Gryglewska, która otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki?

Finał Miss Polonia, jak większość imprez, musiał być przełożony w czasie ze względu na trwającą epidemię koronawirusa. Ostateczna rozgrywka konkursu piękności odbyła się w święto wszystkich kobiet, czyli 8 marca br. Wielka gala, którą poprowadzili Karolina Bielawska oraz Conrado Moreno została zorganizowana w Teatrze Wielkim w Łodzi.

W wyborach zaprezentowało się dwadzieścia kandydatek z całej Polski, jednak tylko jedna z nich została 42. w historii laureatką Miss Polonia. Natalia Gryglewska przejęła koronę z rąk ubiegłorocznej miss i współprowadzącej gali, Karoliny Bielawskiej.

Natalia Gryglewska przywdziała koronę najpiękniejszej, wartą ponad 50 tys. zł. i już niedługo będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym również Miss World. Kim jest Miss Polonia 2020?

Natalia Gryglewska najpiękniejszą Polką. Kim jest Miss Polonia 2020?
Finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach mody, min. w sukniach koktajlowych, wieczorowych, ślubnych czy oczywiście w tych nieco bardziej skąpych – bieliźnie. Jury, w którego składzie nie zabrakło gwiazd takich jak min. Katarzyna Cichopek, Agata Biernat, Dariusz Kałamaga, Sylwia Romaniuk, Agnieszka Kaczorowska, Magdalena Pieczonka czy Tomasz Ciachorowski wybrało na najpiękniejszą ze wszystkich 20 kandydatek Natalia Gryglewska.

Nowa Miss Polonia pochodzi z Częstochowy w województwie śląskim, ma 22 lata i 173 cm wzrostu.

natalia-gryglewska2

Modelka nie kryła wzruszenia z otrzymanego tytuły. Wcześniej wyjaśniała, że w konkursie wzięła udział, ponieważ lubi stawiać przed sobą wyzwania.

„W ubiegłym roku skończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Moją największą pasją są podróże oraz nauka języków obcych. Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia bo jestem osobą, która lubi nowe wyzwania” – opowiadała o sobie Natalia Gryglewska.

Drugą wice Miss Polonia 2020 została Faustyna Wespińska, pierwszą natomiast Klaudia Wonatowska.

Przypomnijmy, że Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 r. Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i Milena Sadowska to tylko niektóre z laureatek konkursu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Częstochowa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Częstochowa

W najbliższych latach Częstochowa chce zmienić bulwary Doliny Warty

Marcin Syguda6 grudnia 2022

Trzeba nam dużo prostych słów

Marcin Syguda4 października 2022

Czyn-iąc piękno, finisaż w Galerii Dobrej Sztuki

Marcin Syguda15 września 2022

Inauguracja sezonu w Filharmonii Częstochowskiej

Marcin Syguda15 września 2022

Weekend z 1. urodzinami parku wodnego

Marcin Syguda3 września 2022

Chciała skoczyć z wiaduktu – policjanci zapobiegli tragedii

Marcin Syguda27 sierpnia 2022