Kostrzyna

Z zakazem jazdy, po narkotykach, bez OC

Mężczyzna dopuścił się nie tylko wykroczeń. ARCH.
Z zakazem jazdy, po narkotykach, bez OC

POLICJA. Zatrzymany w Kostrzynie mieszkaniec gminy Krzepice w ogóle nie powinien siadać za kierownicę. Być może teraz siądzie, ale w celi

– Do nietypowego zatrzymania doszło w ubiegły czwartek. Kłobucka drogówka w miejscowości Kostrzyna zatrzymała kierującego osobowym nissanem, który popełnił cały wachlarz wykroczeń i przestępstw. Po sprawdzeniu dokumentów przez mundurowych okazało się, że 35-letni kierujący jechał pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto pojazd, którym jechał, nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał aktualnego ubezpieczenia – podaje rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
To nie wszystko. Zatrzymanego kierowcę poddano rutynowym badaniom. Co prawda nie „wydmuchał” żadnych promili, ale wstępny wynik badania na zawartość substancji psychotropowej okazał się pozytywny.
– Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań. Sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy zajmą się teraz krzepiccy kryminalni, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd – dodaje policjantka.
Co grozi za taki zestaw przewinień? Nawet kilka lat pozbawienia wolności. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kostrzyna

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kostrzyna

Środki na kanalizację już dostępne

Jarosław Jędrysiak7 lutego 2022

Na północy gminy są gorsi?

Redakcja4 kwietnia 2017