II liga

Kamil Wojtyra bryluje w II lidze

Trzymający piłkę w ręce, jeszcze w barwach Znicza, Kamil Wojtyra.
Kamil Wojtyra bryluje w II lidze

PIŁKA NOŻNA. Kamil Wojtyra się nie zatrzymuje. Kolejne gole byłego zawodnika Znicza

Pochodzący z powiatu kłobuckiego Kamil Wojtyra w minioną sobotę strzelił hat-tricka w meczu ze Stalą Rzeszów. Zdobycie trzech bramek pozwoliło 23-latkowi stać się liderem klasyfikacji strzelców II ligi. Były piłkarz Znicza Kłobuck ma już na koncie osiemnaście goli i wyprzedza drugiego w tym rankingu Dawida Wolnego z Sokoła Ostróda o trzy gole.
Niestety dla „Skrzaków” trzy bramki zdobyte przez Kamila Wojtyrę nie zapewniły częstochowskiemu zespołowi choćby remisu. Skra po raz pierwszy w tym sezonie musiała uznać wyższość rywali, którzy strzelili o jedną bramkę więcej (Skra 3:4 Stal). Trzy dni później, w środę 14 kwietnia, doszło do pojedynku drużyn mających w swoich szeregach dwóch najlepszych strzelców. W Ostródzie miejscowy Sokół wygrał minimalnie 2:1 ze Skrą Częstochowa, jednak żadnego gola nie strzelili ani Kamil Wojtyra, ani Dawid Wolny. (tn)

ergergerg

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

II liga

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w II liga