Szarlejka

Nietrzeźwa 30-latka spowodowała kolizję

Jechała bez uprawnień, pijana, no i narobiła szkód. Odpowie za to. POLICJA KŁOBUCK
Nietrzeźwa 30-latka spowodowała kolizję

POLICJA. W niedzielę godzinę przed południem w Szarlejce doszło do kolizji drogowej. Prowadząca forda wjechała w zaparkowane auto. Badanie stanu trzeźwości wykazało promile

To stało się w Szarlejce na ulicy Słonecznej. Na miejsce wezwano policję, a mundurowi zastali tu dwa uszkodzone samochody osobowe i również uszkodzone ogrodzenie posesji.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 30-letnia kierująca fokusem jadąc w kierunku miejscowości Kalej, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na chodnik i uderzyła w prawidłowo zaparkowaną fabię oraz w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymała się na chodniku. Okazało się, że mieszkanka gminy Wręczyca Wielka nie posiada uprawnień do kierowania, a w jej organizmie było aż 1,8 promila alkoholu. Sprawą nietrzeźwej kierującej zajmą się teraz kryminalni z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej – referuje sprawę rzecznik kłobuckiej policji, sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.
Policja przestrzega przed kierującymi po alkoholu, których nie udaje się wyeliminować nawet mimo regularnie prowadzonych akcji. Warto też reagować, gdy się takich delikwentów widzi na drodze. To nasz wspólny interes i sytuacja, w której solidarność trzeba mieć nie z takimi kierowcami, ale z wszystkimi, komu mogą wyrządzić szkodę.
A jaka może być odpowiedzialność za zdarzenie, do którego doszło w Szarlejce?
– Kobieta odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2 – podsumowuje rzeczniczka policji. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szarlejka

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Szarlejka

Zabił rowerzystę na prostej drodze

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2018

Deszczowy Pozytywny Bieg Przełajowy

Stanisław Wrzesiński26 sierpnia 2017

Bartosz Nowicki triumfatorem Pozytywnego Biegu Przełajowego

Redakcja18 sierpnia 2016