Kłobuck

Chcesz pomagać?

Uczestnictwo w projekcie ma rozwijać ideę wolontariatu wśród mieszkańców. ARCH.
Chcesz pomagać?

WOLONTARIAT. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłobucku ma propozycję dla tych, którzy gotowi są pomagać osobom ubogim. Chodzi o wolontariat

Są wśród nas tacy ludzie, którzy gotowi są pomagać inaczej niż na przykład poprzez podarowanie jednego banknotu raz w roku na jakiś dobry cel. Są gotowi nieść pomoc czynnie każdego dnia. I takich może zainteresować propozycja GOPS w Kłobucku. Chodzi o współpracę w ramach świadczenia wsparcia w formie wolontariatu na rzecz pomocy osobom ubogim, zagrożonym ubóstwem, wykluczonych społecznie lub tym wykluczeniem zagrożonych, będących uczestnikami projektu Centrum Integracji i Aktywności Społecznej.
Jest to projekt współfinansowany ze środków unijnych, służący wzmacnianiu potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych. Uczestnictwo w nim ma rozwijać ideę wolontariatu wśród mieszkańców. Jest zresztą przekonanie, że kto spróbuje, może się tym bardzie przekonać, że w tej formie warto pomagać.
Jeśli więc chcemy sprawdzić się w takim projekcie, to pierwszy krok został już wykonany. Drugim powinien być kontakt z GOPS w tej sprawie. Pod telefonem 34 37 35 100. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024