Powiat

20 tysięcy na szkolny sport

Wsparcie dla powiatowego szkolnego sportu to efekt złożenia projektu, który zdobył uznanie w otwartym konkursie ofert.
20 tysięcy na szkolny sport

FINANSE. Działający na naszym terenie od lat Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłobucku organizuje cykliczne imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Właśnie zdobył wsparcie na te zadania ze środków starostwa powiatowego

Przedstawiciele PSZS i starostwa, w tym przewodniczący związku Rafał Nowak i starosta Henryk Kiepura, podpisali w zeszły piątek umowę dotyczącą przekazania 20 tysięcy złotych na wsparcie organizacji przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłobucku zawodów i imprez sportowych i rekreacyjnych dla młodego pokolenia mieszkańców naszego powiatu i tutejszych lokalnych społeczności. Środki te były do uzyskania w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych. To procedura cyklicznie stosowana przez samorządy, w tym przez nasze starostwo.
PSZS od lat organizuje międzyszkolną rywalizację sportową w powiecie. Skupianie młodego pokolenia wokół sportu i troski o kondycję odgrywa przy okazji istotną rolę dla kondycji naszego społeczeństwa – nie tylko tej wprost związanej ze zdrowiem. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024

Jak poprawnie głosować?

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

„Bezpieczny cyklista”

Jarosław Jędrysiak30 marca 2024

Pijany kierowca traci swój pojazd

Jarosław Jędrysiak27 marca 2024

Policjantka pomogła mamie znaleźć dziecko

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024

Groźny wirus w truskawkach z Maroka

Jarosław Jędrysiak23 marca 2024