Kłobuck

Sporo medali dla zawodników „Wojownika”

Aż 40 zawodników kłobuckiego „Wojownika” wzięło udział w zorganizowanych w Rybniku zawodach.
Sporo medali dla zawodników „Wojownika”

TAEKWONDO. Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików i juniorów młodszych to już kolejne zawody, w których sporo sukcesów osiągnął KS Wojownik

W sobotę, 5 czerwca, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwondo młodzików i juniorów młodszych. Przybyła na zorganizowane w Rybniku zawody delegacja KS-u Wojownik wróciła do Kłobucka z aż 27 medalami: dziewięcioma złotymi, siedmioma srebrnymi i jedenastoma brązowymi.
„Podziękowania kieruję do rodziców, dziękuję za wspieranie pasji swoich dzieci i pomoc w życiu codziennym oraz funkcjonowaniu naszej drugiej rodziny, KS-u Wojownik. (…) Wdzięczność należy się także wszystkim trenerom i pomocnikom instruktorów KS-u Wojownik (Karolinie Góreckiej, Agnieszce Tkacz, Agnieszce Cichoń, Oldze Klubie, Maciejowi Frydrychowi), to dzięki wam i waszej ciężkiej pracy rodzą się obecni mistrzowie – można przeczytać na stronie KS-u Wojownik na Facebooku. (tn)

Medaliści reprezentujący KS Wojownik:
Piotr Włodarek (brąz w układach zielonych pasów), Aleksandra Olczyk (złoto w technikach specjalnych rocznika 2011), Łucja Kołodziejczyk (srebro w technikach specjalnych rocznika 2011), Kuba Kunc (brąz w konkurencji układów 8-7 cup), Jakub Zomerfeld (złoto w konkurencji technik specjalnych), Dominika Lubosz (brąz w układach dziewczyn 8-7 cup), Natalia Kulej (srebro w układach juniorek młodszych), Wiktoria Sawicka (brąz w układach juniorek młodszych), Sebastian Grzeliński (złoto w technikach specjalnych juniorów młodszych), Nadia Skupień (srebro w technikach specjalnych), Hieronim Cajler (złoto w walkach soft-kick), Kamila Świącik (brąz w walkach soft-kick), Emila Juszczak (złoto w walkach softkick), Aleksandra Olczyk (brąz w układach rocznika 2011), Jakub Szewczyk (złoto – waga ciężka), Antek Woszczczyński (srebro – waga ciężka), Stefania Macherzyńska (złoto w walkach do 46 kg), Jakub Juszczyk (srebro w walkach do 52 kg), Kswery Pijet (złoto w walkach do 58 kg), Dawid Walicki (srebro w walkach do 58 kg), Wiktora Sawicka (złoto), Alicja Herudzińska (srebro), Nadia Skupień (brąz), Oliwia Staszczyk (brąz), Sebastian Grzeliński (brąz w walkach do 64 kg), Alicji Rózalskiej (brąz w walkach), Natalia Kulej (brąz w walkach).

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Więcej w Kłobuck

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Burmistrz dziękował pracownikom służb komunalnych

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dzień tych, którzy krzewią czytelnictwo

Jarosław Jędrysiak15 maja 2024