Powiat

Mężczyzna w Kamińsku wpadł do studni. 74-letni bytomianin nie żyje

Zdjęcie ilustracyjne / Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Mężczyzna w Kamińsku wpadł do studni. 74-letni bytomianin nie żyje

Do tragedii doszło w Kamińsku w gminie Przystajń, w powiecie kłobuckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni mieszkaniec Bytomia, chcąc odkręcić zawór wody, wpadł do studni. Martwego mężczyznę w piątek, 16 lipca, po godzinie 18-stej znalazł sąsiad. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w powiecie kłobuckim w Kamińsku. 74-letni mieszkaniec Bytomia przyjechał na swoją działkę rekreacyjną. Mężczyzna po przyjeździe na działkę miał w zwyczaju odkręcać zawór wody ulokowany w studni. Tym razem, gdy 74-latek wchodził do studni upadł. Mężczyzna zmarł w studni. Jego ciało znalazł sąsiad, który zawiadomił służby o incydencie. Przyczyny jego śmierci są ustalane.

Mężczyzna w miejscu, w którym został odnaleziony, miał zawór wody, do którego schodził po przyjeździe. 74-latek odkręcał ten zawór, by doprowadzić wodę do swojej działki – tłumaczy asp. Kamil Raczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału kryminalnego
O zajściu została poinformowana Prokuratura Rejonowa w Częstochowie. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policyjni kryminalni. Trwa ustalanie przebiegu wydarzeń oraz przyczyny zgonu 74-latka.

Nie jest znana jeszcze konkretna godzina, w której doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wpadł do studni pomiędzy godziną 12 a 18. Natomiast służby na miejscu po telefonie sąsiada, który znalazł mieszkańca Bytomia, pojawiły się około 19.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Powiat

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Policyjny turniej

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024