Kłobuck

Ekipa MOK-u w Zaczarowanej Krainie

Dzieci zabrały publiczność w podróż do Zaczarowanej Krainy!
Ekipa MOK-u w Zaczarowanej Krainie

MOK. „Czas na podwieczorek” to przedstawienie teatralne, które jest swobodną interpretacją wybranego fragmentu książki Lewisa Carrolla pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Wystąpiła w nim ekipa kłobuckiego MOK-u wraz z dzieciakami w fantastycznych bajkowych kostiumach

Przy stole nakrytym do podwieczorku zasiadło dziwaczne towarzystwo: Szarak – Zając Bez Piątej Klepki, Szalony Pan Kapelusznik, Pani Kapelusznik, Biały Królik, Kot Dziwak i Król wraz z Królową Kier. Te lekko obłąkane postaci początkowo bardzo denerwują Alicję – główną bohaterkę spektaklu, która trafiła do Zaczarowanej Krainy. Z czasem zaczynają ją intrygować, ciekawić i bawić. Czyż na taki podwieczorek można nie przyjść albo się spóźnić? Zawsze jest pora na herbatkę, słodki poczęstunek i mnóstwo ciekawych niespodzianek.
Na scenie wystąpiła ekipa Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku: Olga Skwara, Urszula Januszka, Zuzanna Rataj, Agata Sobczak, Anna Szczepanik, Renata Włóka, Andrzej Jelonek, Wojciech Krysiak. O charakteryzację zadbała Ana BarKing, stół ze słodkościami pomogła przygotować Czekol_Aga. Scenariusz i reżyseria: Beata Górska- Cieślińska. (red.)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Jarosław Jędrysiak22 maja 2024

Młodzi muzycy konkurują na scenie

Jarosław Jędrysiak20 maja 2024

Starosta i wicestarosta z życzeniami w ZOZ

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024

Dobrze uczą śpiewać w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak19 maja 2024