Krzepice

Dwieście lat, Panie Antoni!

Przedstawiciele gminy złożyli życzenia od całej społeczności i przekazali list gratulacyjny od premiera.
Dwieście lat, Panie Antoni!

JUBILEUSZ. We wrześniu sto lat ukończył mieszkaniec Krzepic, Antoni Wąsiński. Z gratulacjami pospieszyła nie tylko rodzina

Pan Antoni Wasiński urodził się 11 września 1921 roku. Wyobraźcie sobie: Polska wtedy ledwie powstawała po wieku zaborów, ledwie obroniła swą świeżą niepodległość, a naczelnikiem państwa był Józef Piłsudski.
– Pan Antoni Wąsiński urodził się w Kukowie. Wiele w życiu przeżył i na własne oczy widział zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni wieku. Z pewnością może być dumny, myśląc o swoim życiu. Jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń. Mimo sędziwego wieku cieszy się dobrym zdrowiem – mówi Małgorzata Krzemińska z krzepickiego USC.
W dniu jubileuszu do najbliższych dołączyli przedstawiciele gminy Krzepice. Życzenia dalszych długich lat w szczęściu, zdrowiu i wszelkiej pomyślności złożył m.in. burmistrz Krystian Kotynia. Z rąk władz gminy jubilat odebrał też list gratulacyjny od premiera rządu RP. Oczywiście goście nie przybyli z pustymi rękami. Były kwiaty, upominki. A uroczystość 100-lecia przebiegła w wyjątkowo serdecznej i rodzinnej atmosferze. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Będzie przebudowa skrzyżowania na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak14 czerwca 2024

Budują ulicę

Jarosław Jędrysiak28 maja 2024

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024