Kłobuck

Wjechał w ogrodzenie i zwiał

Odjeżdżające, wyglądające na uszkodzone auto zarejestrowała kamera monitoringu. Poznajesz ten wóz? Wiesz może, kto go prowadził?
Wjechał w ogrodzenie i zwiał

POLICJA. Od wigilijnej nocy policja poszukuje sprawcy uszkodzenia bramy wjazdowej i ogrodzenia jednej z posesji w Kłobucku. Apeluje teraz o pomoc do wszystkich, którzy być może rozpoznają auto, którym poruszał się prawdopodobny sprawca

– Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku prowadzą czynności dotyczące uszkodzenia metalowej bramy wjazdowej oraz ogrodzenia posesji przy ulicy Ogrodowej nr 4 w Kłobucku. Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 grudnia 2021 roku. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że uszkodzeń prawdopodobnie dokonał kierujący pojazdem typu kombi, przypominającym audi A4 – podaje p.o. rzecznika kłobuckiej policji, asp. Kamil Raczyński. Policja dysponuje nagraniem z kamery monitoringu. Prowadzone dochodzenie od świąt nie przyniosło spodziewanego rezultatu, ustalanie tożsamości sprawcy trwa. Być może ktoś jednak ma informację o tym zdarzeniu, może rozpoznaje auto uchwycone przez obiektyw kamery lub zdoła powiązać uszkodzenia podobnego auta z zarejestrowaną kolizją. Może po prostu jest w stanie pomóc policji ustalić, kto rozwalił cudzą bramę i płot – a potem zwiał przed odpowiedzialnością.
– Jeśli ktoś z państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje pojazd z monitoringu, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku. Gwarantujemy anonimowość – apeluje aspirant Raczyński.
Informację można przekazać policji osobiście, mejlowo lub telefonicznie – choćby dzwoniąc pod numer alarmowy. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024