Kłobuck

Kłobucki MOK wkracza do streamingu!

Niebawem kłobucki MOK będzie mógł prowadzić programy na żywo. Od lewej: Agata Sobczak, Katarzyna Szmigiel, Olga Skwara, Elżbieta Dzikowska, Julia Jeziorowska, Paweł Morga, Wojciech Krysiak.
Kłobucki MOK wkracza do streamingu!

KULTURA. Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku otrzymał grant na zakup sprzętu do prowadzenia transmisji na żywo!

W MOK Kłobuck powstaje multimedialna sala do streamingu. Zakup ten jest możliwy dzięki projektowi „Kłobuckie Okno TV”, nagrodzonemu w programie „WzMOCnij swoje otoczenie” i organizowanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Nowe technologie są potrzebne do rozwoju i dalszego funkcjonowania instytucji kultury. Dzięki pracy na odpowiednim sprzęcie MOK Kłobuck będzie mógł oferować nowoczesną edukację kulturalną i animację. Sala multimedialna umożliwi rozwijanie wśród dzieci i młodzieży pasji do tworzenia filmów i materiałów wideo.
– Z „Kłobuckim Oknem TV” odwiedziliśmy Elżbietę Dzikowską, słynną podróżniczkę, reżyserkę programów telewizyjnych, fotografkę i autorkę książek, z którą wywiady przeprowadziły uczennice Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku, Katarzyna Szmigiel i Julia Jeziorowska, oraz w ramach MOK TOK – Agata Sobczak.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl. (opr. red.)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Zakrzewski z wotum zaufania i absolutorium

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2024

Areszt w związku z tragicznym wypadkiem w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2024