Kłobuck

Kłobucki MOK wkracza do streamingu!

Niebawem kłobucki MOK będzie mógł prowadzić programy na żywo. Od lewej: Agata Sobczak, Katarzyna Szmigiel, Olga Skwara, Elżbieta Dzikowska, Julia Jeziorowska, Paweł Morga, Wojciech Krysiak.
Kłobucki MOK wkracza do streamingu!

KULTURA. Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku otrzymał grant na zakup sprzętu do prowadzenia transmisji na żywo!

W MOK Kłobuck powstaje multimedialna sala do streamingu. Zakup ten jest możliwy dzięki projektowi „Kłobuckie Okno TV”, nagrodzonemu w programie „WzMOCnij swoje otoczenie” i organizowanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Nowe technologie są potrzebne do rozwoju i dalszego funkcjonowania instytucji kultury. Dzięki pracy na odpowiednim sprzęcie MOK Kłobuck będzie mógł oferować nowoczesną edukację kulturalną i animację. Sala multimedialna umożliwi rozwijanie wśród dzieci i młodzieży pasji do tworzenia filmów i materiałów wideo.
– Z „Kłobuckim Oknem TV” odwiedziliśmy Elżbietę Dzikowską, słynną podróżniczkę, reżyserkę programów telewizyjnych, fotografkę i autorkę książek, z którą wywiady przeprowadziły uczennice Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku, Katarzyna Szmigiel i Julia Jeziorowska, oraz w ramach MOK TOK – Agata Sobczak.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl. (opr. red.)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024