Krzepice

Ukradł gotówkę w markecie

Ten mężczyzna dokonał kradzieży gotówki w markecie w Krzepicach. Ktoś go rozpoznaje? POLICJA KŁOBUCK
Ukradł gotówkę w markecie

POLICJA. Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży gotówki. Doszło do niej w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” przy ulicy Andersa w Krzepicach. Policja dysponuje zdjęciem sprawcy z monitoringu. I prosi o pomoc w jego poszukiwaniach

Poszukiwania mężczyzny, którego zarejestrował monitoring, trwają już od 13 kwietnia. To wtedy dokonał on kradzieży gotówki w „Chińskim Markecie” w Krzepicach.
– W toku dotychczasowych czynności ustalono, że pomiędzy godziną 15.45 a 16.00 mężczyzna widoczny na kadrach z monitoringu, ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluzę koloru czarnego ze znaczkiem oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego z charakterystycznym znakiem przypominającym symbol drukowanej litery „H”, wykorzystał nieuwagę pracowników i dostał się za ladę sklepu, gdzie po otwarciu szuflady kasy dokonał kradzieży gotówki – podaje p.o. rzecznika kłobuckiej policji, mł. asp. Marlena Wiśniewska.
Kto posiada jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu lub rozpoznaje osobę widoczną na kadrze z monitoringu, proszony jest o kontakt z policją w Krzepicach (478 582 510) bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Nowi sołtysi

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Z myślą o strefie ekonomicznej

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Uczniowie porządkowali zabytkowy kirkut

Jarosław Jędrysiak27 czerwca 2024

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2024

Woda i ścieki mocno w górę

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2024

Będzie przebudowa skrzyżowania na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak14 czerwca 2024