Powiat

Konkurs fotograficzny. Do wygrania m.in aparaty INSTAX!

ARCH.
Konkurs fotograficzny. Do wygrania m.in aparaty INSTAX!

☀️ Może złota godzina wśród kłosów zboża? Spotkanie z przyjaciółmi? Zachód słońca mieniący się feerią barw? Może zbiory, świeże warzywa albo ulubiona książka? Światło czy rześki chłód nocy? Co zachwyca Cię latem najbardziej? Pokaż nam piękno Gminy Wręczyca Wielka i wygraj atrakcyjne nagrody o łącznej wartości prawie 3000 zł!
???? Konkurs fotograficzny Letniej Akademii Artystycznej to nasza prośba, abyście pokazali nam piękne lato w swojej Gminie. Skierowany do wszystkich i nieskrępowany kategoriami.
Odkryjcie piękno swojej miejscowości!
???? Zdjęcia należy wykonać na terenie gmin: Wręczyca Wielka, Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń.
Aby wziąć udział w konkursie wyślij zgłoszenie wraz z 1 -3 zdjęciami w wysokiej rozdzielczości na maila biuro@instytutsztuki.com
???? W treści maila podaj nam swoje dane: Imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania numer telefonu oraz tytuł fotografii.
Nagrody czekają! Mamy dla was aparaty Instax wraz zapasem wkładów, a także wiele ciekawych książek poświęconych fotografii.
Zgłaszajcie się do 12 września! Wasze prace mogą stać się częścią wystawy Letniej Akademii Artystycznej. Zwycięskie prace zostaną profesjonalnie wywołane na dużych formatach – będziecie mogli zabrać je po wystawie do domu i cieszyć się nie tylko nagrodami, ale i własnym talentem!

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Powiat

Wykryto 61 wykroczeń

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Sprawdź to, gdy rozpoczynasz nową pracę

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Policyjny turniej

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024