Powiat

Dla pań w dniu ich święta

Spotkania z okazji Dnia Kobiet to z reguły duża frekwencja na widowni.
Dla pań w dniu ich święta

Zbliża się Dzień Kobiet. W szeregu miejsc dla pań przygotowano specjalne wydarzenia. Może warto się zorientować, czy ma się chęć gdzieś się wybrać tego dni

W Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku 8 marca o 18.00 z koncertem z okazji Dnia Kobiet wystąpi znany aktor i śpiewak – Jacek Wójcicki. Impreza zapowiadana jest już od miesiąca, wprowadzono też miejscówki – które w takich wypadkach rozchodzą się szybko. Już dwa tygodnie temu MOK informował więc, że sala jest pełna. Cóż, trudno się dziwić – znany artysta, taka okazja, zainteresowanie było spore.
W Krzepicach zaproszenie dla pań jest na niedzielę 12 marca, czyli nieco już po Dniu Kobiet. O godzinie 17.00 wystąpią aktorzy Teatru Żelaznego z Katowic. Organizatorzy zachęcają jednak, by pojawić się już wcześniej, bo wejście do sali będzie od godziny 16.40. Spektakl, który zostanie wystawiony, nosi tytuł „Sex dla opornych”.
Propozycji dla pań można poszukać też w innych gminach. Jako przykład weźmy gminę Przystajń. Tu 8 marca o 18.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji wystąpi Anna Wacura. Będzie też słodki poczęstunek. Aby wziąć udział, trzeba się wcześniej zapisać – najpóźniej do 7 marca w GOKSiR w Przystajni.
Wydarzenia z okazji Dnia Kobiet cieszą się z reguły dużą frekwencją. Dziś już dzień ten mało komu kojarzy się z formami jego obchodzenia w poprzednim ustroju, gdy potrafiło dochodzić do różnych kuriozów. Dziś to przede wszystkim okazja do relaksu, do sprawienia sobie jakiejś przyjemności. Pójście na występ czy spotkanie w domu kultury z pewnością może spełnić taką właśnie rolę. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Policyjny turniej

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024