Powiat

Komu należy się wyróżnienie sportowe?

ARCH.
Komu należy się wyróżnienie sportowe?

Jeśli znasz kogoś, komu należy się sportowe wyróżnienie – to może warto tej osobie powiedzieć, że są nagrody i wyróżnienia do wzięcia

Nie owijając w bawełnę powiemy od razu, że chodzi o powiatowe nagrody i wyróżnienia dla sportowców i trenerów za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Kandydata może zgłosić np. klub lub organizacja pozarządowa, ale jednocześnie kandydat taki nie musi być nigdzie zrzeszony – i może zgłosić się samodzielnie. Materiały potrzebne do tego znajdzie na stronie powiatu. Niepełnoletnich mogą zgłosić rodzice. Dodajmy też od razu, że nagrody co prawda mają wymiar finansowy, ale w dzisiejszych warunkach jest to wymiar raczej dość symboliczny. Mimo wszystko – czemu nie rozważyć ubiegania się o takie wyróżnienie?
Zgłoszenie trzeba złożyć do końca marca. Wniosek może dotyczyć – powtórzmy – zawodników, trenerów oraz działaczy, biorących udział we współtworzeniu i podnoszeniu poziomu kultury fizycznej i sportu w powiecie kłobuckim. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są za znaczące osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub wyróżnienia. Szczegółowe zasady przyznawania nagród i wyróżnień określa uchwała Nr 101/XIII/2016 Rady Powiatu w Kłobucku z dnia 17 lutego 2016 roku, którą można sobie wyszukać w internecie. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Policyjny turniej

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024