Kłobuck

Tauron Dystrybucja w Kłobucku!

Koncert Clodie niezwykle rozgrzał publiczność. Artystka bardzo łatwo nawiązywała kontakt z publicznością. Zaprosiła też na scenę organizatorów koncertu.
Tauron Dystrybucja w Kłobucku!

W formule wydarzenia Razem Możemy Więcej – Tauron Dystrybucja Kulturalnie, Sportowo, Bezpiecznie, Ekologicznie i Zdrowo odbyły się w miniony weekend tegoroczne Dni Kłobucka. Dużo działo się w tym czasie na scenie. I pod sceną – po mieszkańcy uczestniczyli w miejskim święcie bardzo licznie

Samą scenę ustawiono tym razem pod nieco innym kątem, dając tym więcej miejsca wprost pod nią najważniejszym gościom – czyli widowni, mieszkańcom Kłobucka i powiatu. Jak podkreślił burmistrz Jerzy Zakrzewski, Dni Kłobucka organizowane są właśnie dla mieszkańców i to dla nich wysiłek organizacyjny podjął urząd miasta, kłobucki MOK, współorganizująca wydarzenie Fundacja Razem Możemy Więcej Lar.Go oraz partner generalny Tauron Dystrybucja. Tłum pod sceną i radosne nastroje – to dowody, że organizacyjny trud się opłacał. Scena Dni Kłobucka 2023 tętniła życiem. W sobotę zachwycała tańcem Ziemia Kłobucka, by wkrótce ustąpić miejsca zespołowi Łobuzy i Męskiemu Graniu oraz Młodzieżowemu Graniu Talent Show. Artyści mają tu swoich najbliższych i oddanych fanów i było to dobrze widać pod sceną. Przed wieczorem na scenę wkroczył zespół Atest z popularną muzyką taneczną. Liczną widownię przyciągnął następnie koncert Maczo. Niedługo przed północą taneczne rytmy podtrzymał Skolim & Woners. A gdy zakończyły się występy zespołów, tańcem uczestników Dni Kłobucka dyrygował długo w nocy DJ BoyTech.
Na niedzielę zaplanowany był koncert gwiazdy Dni Kłobucka, więc publiczność gromadziła się na rynku tym chętniej i tym liczniej. W ogóle kłobucki rynek ze swym specyficznym i niepowtarzalnym kształtem sprawdza się do ulokowania na nim różnych sfer takiej plenerowej imprezy. Duży plac pod sceną, nieco dalej – liczne stoliki, by przysiąść, coś zjeść i wypić, porozmawiać. Jeszcze w innym miejscu ulokowane stoiska – tych jak zwykle było sporo i całkiem różnorodnych. Znalazł się i zakątek najbardziej atrakcyjny dla szukających zabawy dzieci. Wesołe miasteczko już kolejny rok działało za domem handlowym. Około wpół do dziewiątej na scenie był już Feel. Gwiazda wieczoru zgromadziła mnóstwo ludzi – pod sceną i w każdym miejscu rynku, skąd tę scenę było widać, a także wszędzie tam, gdzie było słychać muzykę. Dorzucamy kilka zdjęć z imprezy, choć… fotografie nigdy nie oddają tak dobrze fajnej atmosfery, jaka zapanowała w miniony weekend na kłobuckim rynku i w całym mieście. Brawo organizatorzy i sponsorzy, brawo artyści, brawo publiczność! (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024