Kłobuck

Mickiewicza w coraz lepszym stanie

Gdy wyregulują wysokość studzienek, będzie położona ostatnia warstwa asfaltu.
Mickiewicza w coraz lepszym stanie

Widać efekty prac przy inwestycji polegającej na przebudowie ulic Mickiewicza i Ogrodowej w Kłobucku. Także ten kwartał miasta będzie w końcu mieć solidnie wykonane drogi

Kłobucki ratusz prezentuje postępy przy przebudowie odcinków dróg gminnych w Kłobucku, konkretnie odcinka ulicy Adama Mickiewicza i odcinka ulicy Ogrodowej. Jak wiadomo, prowadzona jest tam jedna z istotnych drogowych inwestycji miejskich. Już wcześniej pisaliśmy też o postępach prac. Teraz są one tym bardziej zaawansowane. Po wykonaniu prac związanych z ułożeniem asfaltowej warstwy wiążącej wykonawca inwestycji przystąpił obecnie do regulacji studzienek kanalizacyjnych.
To już dosłownie jedne z tych ostatnich działań, po których droga będzie gotowa. Bo gdy studzienki zostaną odpowiednio wyregulowane, to firma przystąpi do prac związanych z ułożeniem ostatniej warstwy asfaltowej – tak zwanej warstwy ścieralnej, czyli tej, po której będziemy jeździć. Innymi słowy choć na ulicach asfalt już jest, to nie jest to jeszcze ta ostatnia, docelowa warstwa zewnętrzna. Gdy ona się pojawi, roboty drogowe będą mogły być zakończone. Wtedy będzie już blisko do dokonania ich odbiorów technicznych. I ulice będą skończone – będą formalnie oddane do użytku wszystkim. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024