Kłobuck

Tego nie można przegapić. Kłobuck z nową fontanną

Tego nie można przegapić. Kłobuck z nową fontanną

To nie jakiś banalny wodotrysk. To fontanna, która będzie uroczym elementem miejskiej przestrzeni. Takie obiekty ludzie uwieczniają na zdjęciach z wycieczek. Kłobuck będzie miał taką atrakcję na miejscu

Dziś jeszcze, wieczorem, wyjątkowy moment w samym sercu Kłobucka. Na Rynku im. Jana Pawła II o godzinie 19.30 rozpoczyna się wydarzenie, którego kulminacyjnym punktem będzie uruchomienie fontanny multimedialnej. To będzie widowisko łączące w sobie magię wody, światła i muzyki. Wszyscy będą mieli możliwość zobaczyć iluminację świetlną nowo wybudowanej fontanny.
Jest to moment, który otworzy nową erę atrakcyjności kłobuckiego rynku. Tego rodzaju fontanny multimedialne bywają ozdobą uzdrowisk, miast turystycznych, miejsc gromadzenia się mieszkańców. Nie ma ich zbyt wiele, a Kłobuck odtąd będzie mieć własną. Nie zdziwimy się, jeśli mieszkańcy będą tu prowadzić odwiedzających ich gości, by w czasie działania fontanny pokazać, jak atrakcyjne jest ich miasto. A fotografie działającej fontanny zapewne znajdą się w gronie najchętniej prezentowanych widoków z Kłobucka.
Podczas dzisiejszej imprezy nie braknie doznań estetycznych. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje dla dzieciaków. (jar)

plakat-fontanna

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pociągi pojadą, ale się nie zatrzymają

Jarosław Jędrysiak24 lipca 2024

Co z projektem dla zalewu Zakrzew?

Jarosław Jędrysiak23 lipca 2024

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024