Kłobuck

Kłobucki turniej w Carcassonne

Gra była zacięta.
Kłobucki turniej w Carcassonne

Rozkręca się kłobuckie środowisko miłośników planszówek. Już po raz trzeci zorganizowany został turniej w Carcassonne – jedną z najpopularniejszych i najciekawszych gier

Tegoroczny III Andrzejkowy Turniej w grę planszową Carcassonne odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego. Kłobuckie Planszogranie na dobre wrosło już w MOK i w paletę możliwości naszego powiatowego miasta. W obecnej edycji turnieju wzięło udział 18 graczy. Jak się dowiadujemy, rywalizacja była zacięta, a przy tym prowadzona w przyjaznej atmosferze.
Finałowy pojedynek stoczony został pomiędzy Zbigniewem Nowakiem a Grzegorzem Hoinkisem i zakończył się remisem. Tym samym obu panom przyznane zostało pierwsze miejsce. Na miejscu trzecim uplasował się Łukasz Smoliński – po wygranej z Kamilem Koperą, który znalazł się tuż za podium. Co ważne i motywujące, żaden z graczy nie wyszedł z sali turniejowej z pustymi rękami. Nagród i pamiątkowych upominków starczyło dla każdego. To dzięki hojnym sponsorom – Gminie Kłobuck, Zarządowi Powiatu Kłobuckiego, MOK w Kłobuck. Do puli nagród dołożyli też: Envun Krzepice, Plimet Kłobuck, Wojciech Babicz Częstochowa i Burger Królleski. (jar)

carcassonne2
A tu uczestnicy turnieju już po zakończeniu zmagań, z nagrodami.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024