Kłobuck

Zagrają w piłkę

Zagrają w piłkę

Ten turniej piłkarski ma już niezłe tradycje, bo organizowany jest obecnie po raz 22. W najbliższą niedzielę odbędą się kolejne Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Seniorów

Zawody rozgrywane już do szeregu lat pod imieniem Marka Sztolcmana, niegdysiejszego starosty, wystartują tym razem 21 stycznia o 9.15 i potrwają do około 15.45. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku na Zagórzu zagra kilka zespołów, które wywodzą się z naszego powiatu i w wersji boiskowej reprezentują różne klasy rozgrywek – od okręgówki po klasę B. Na parkiecie może się to oczywiście poukładać zupełnie inaczej i dlatego te turnieje są sportowo atrakcyjne, emocjonujące i warte oglądania przez każdego miłośnika futbolu.
Od wpół do dziesiątej do pierwszej po południu potrwają mecze grupowe. Na boisku zmierzą się: KS Panki, Amator Golce, Grom Miedźno, Błękitni Libidza, Płomień Przystajń, Huragan Jezioro, LKS Zjednoczeni i Sokół Wręczyca. Następnie ponad godzinę potrwają rozgrywki fazy pucharowej. O 14.45 zaplanowany jest mecz finałowy. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024