Starokrzepice

Sznupek odwiedził dzieci

Sznupek odwiedził dzieci

Tuż przed feriami kłobucka policjantka wraz ze Sznupkiem – policyjną maskotką – odwiedziła najmłodszych mieszkańców Starokrzepic. Wizyta była związana z prowadzoną kampanią „Bezpieczne Ferie 2024”

Podczas ciekawych prelekcji mł. asp. Aleksandra Śledziona przede wszystkim promowała bezpieczne formy wypoczynku na świeżym powietrzu oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przed rozpoczęciem zimowej przerwy w nauce, kłobuccy mundurowi w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2024” odwiedzali dzieci i młodzież na terenie całego powiatu. Spotkanie w Starokrzepicach wpisuje się właśnie w tę akcję profilaktyczną. Dzieci dowiedziały się również, co należy zrobić, aby być bezpiecznym w domu i w ruchu drogowym oraz kogo należy powiadomić, aby szybko uzyskać pomoc w przypadku zagrożenia życia i zdrowia.
Tradycyjnie najwięcej emocji wzbudziła policyjna maskotka Sznupek, z którym każdy chciał się pobawić i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Warto tu dodać, że taka atrakcja zawsze sprawia, że dzieciom spotkanie bardziej zapada w pamięć – także w tym zakresie, o który najbardziej chodzi dorosłym. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Starokrzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Starokrzepice

Drobne marszałkowskie wsparcie dla strażaków

Jarosław Jędrysiak31 grudnia 2023

OSP Starokrzepice otrzyma nowy wóz za milion złotych

Marcin Syguda21 listopada 2022

Kompletnie pijany spowodował kolizję

Jarosław Jędrysiak17 grudnia 2021

Planują Polną

Jarosław Jędrysiak22 lutego 2021

Plany na Młyńską i Polną

Jarosław Jędrysiak22 lipca 2020

Kopci na pół wsi, ale chce pobić

Jarosław Jędrysiak14 lipca 2020