Kłobuck

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Nasze młode tenisistki z ważnym sukcesem

Natasza Górnik i Zofia Bachór – reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku – zwyciężyły w Półfinale Mistrzostw Śląska Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w Sosnowcu

W zawodach rozegranych w hali sportowej MOSiR w Sosnowcu-Milowicach startowało łącznie 8 drużyn szkolnych dziewcząt i chłopców, które zwyciężyły w swoich rejonach: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i Częstochowa. Nasze młode tenisistki w drodze do półfinału wojewódzkiego triumfowały w Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego rozegranych w hali Szkoły Podstawowej w Krzepicach oraz w Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego, rozegranych w hali Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku.
W zawodach półfinałowych Natasza Górnik i Zofia Bachór pokonały m.in. drugą w rozgrywkach reprezentację Szkoły Podstawowej nr 1 Mierzęcicach, trzecią – ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jaworznie oraz czwartą – ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej. Przyłączamy się do życzeń udanego startu w Mistrzostwach Śląska 28 maja 2024 r. w hali w Sosnowcu- Milowicach, które dziś z wielu stron słyszą Natasza i Zosia. To nie jedyne nasze tenisowe talenty. Przypomnijmy, że tenisiści stołowi z naszego powiatu – reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku, Mateusz Wydmuch i Łukasz Wydmuch, po triumfie w półfinale, w Mistrzostwach Śląska szkół średnich ,,Licealiadzie” wywalczyli brązowe medale. Teraz trzymamy kciuki za cenne krążki naszych dziewcząt.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024