Krzepice

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Przed nami wakacje, czyli czas podróży i wypoczynku. Policjant z kłobuckiej drogówki już rozpoczął promowanie bezpiecznych wakacji – nie tylko na drogach, ale w każdym miejscu naszego wypoczynku. Mundurowy odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach, których ostrzegał przed zagrożeniami i zachęcał do zdroworozsądkowego zachowania

Wakacje to dla dzieci upragniony czas relaksu, zabawy i aktywności. Jak co roku dla kłobuckich mundurowych jest to równocześnie okres wzmożonej pracy, gdyż priorytetem policjantów jest to, aby wakacje były przede wszystkim bezpieczne. W ramach działań profilaktycznych policjant z kłobuckiej drogówki młodszy aspirant Kamil Nowak odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krzepicach. Podczas spotkania z młodymi ludźmi mundurowy przekazywał cenne informacje na temat tego, jak bezpiecznie spędzić zbliżające się wakacje. Stróż prawa zwracał szczególną uwagę na to, jak się poruszać po drodze, aby bezpiecznie dotrzeć w miejsce wypoczynku i bezpiecznie z niego wrócić.
Jak zawsze w takich sytuacjach policjant zaspokoił też ciekawość dzieci, opowiadając o swojej pracy oraz prezentując policyjny sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Nowi sołtysi

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Z myślą o strefie ekonomicznej

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Uczniowie porządkowali zabytkowy kirkut

Jarosław Jędrysiak27 czerwca 2024

Woda i ścieki mocno w górę

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2024

Będzie przebudowa skrzyżowania na obwodnicy

Jarosław Jędrysiak14 czerwca 2024

Budują ulicę

Jarosław Jędrysiak28 maja 2024