Zajączki Drugie

XI Biegi Zajączkowskie

W biegu głównym biegaczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych, a biegacze w pięciu. Najlepsi w klasyfikacji generalnej biegu głównego (kobiety i mężczyźni) otrzymają nagrody finansowe.
FACEBOOK.COM/FLORIAN.ZAJACZKI.DRUGIE
XI Biegi Zajączkowskie

IMPREZA BIEGOWA. We wtorek 3 maja (początek o godz. 12.45) w Zajączkach Drugich (gmina Krzepice) odbędzie się XI Ogólnopolski Bieg Zajączkowski im. Świętego Floriana, którego głównymi organizatorami są miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna i Klub Biegacza „Florian”

Podczas XI Biegów Zajączkowskich odbędą się biegi przedszkolaka, szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych (plac przed Domem Strażaka) na dystansach od 50 do 1600 metrów, marsz nordic walking (4700 metrów) oraz bieg główny na 10000 metrów.
– Do poszczególnych biegów można zapisywać się od godz. 11.00 w biurze zawodów znajdującym się na placu przy Domu Strażaka w Zajączkach Drugich (ul. Główna 140). Impreza biegowa rozpocznie się o godz. 13.00 biegiem przedszkolaka. O 15.15 na trasę o długości 10 km pobiegną uczestnicy biegu głównego, a tuż po nich na dystansie 4700 m pomaszerują uczestnicy marszu nordic walking. W dniu imprezy, w biegu głównym, obowiązuje wpisowe w wysokości 30 złotych – informuje dyrektor biegu Tadeusz Krawczyk.
W biegu głównym biegaczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych, a biegacze w pięciu. Najlepsi w klasyfikacji generalnej biegu głównego (kobiety i mężczyźni) otrzymają nagrody finansowe. W ubiegłorocznym, jubileuszowym X Ogólnopolskim Biegu Zajączkowskim triumfowali reprezentanci CKS-u Budowlani Częstochowa: Ewa Brych-Pająk i Łukasz Grajcar. Na piątym miejscu linię mety minął najlepszy zawodnik KB „Florian” Zajączki Drugie Jarosław Grabowski. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajączki Drugie

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Zajączki Drugie

Wyposażenie zakupione dla strażaków

Jarosław Jędrysiak3 stycznia 2024

Wspierają edukację

Redakcja25 października 2023

Zbierają zakrętki na dobre cele

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2023

Piknik Rodzinny Razem Możemy Więcej

Marcin Syguda8 czerwca 2023

Ciekawe warsztaty dla dzieci

Jarosław Jędrysiak4 kwietnia 2023

Groźny wypadek na drodze krajowej

Jarosław Jędrysiak5 marca 2023