Truskolasy

Szkolny projekt najlepszy w kraju

Nagrodą dla mocno zaangażowanych w realizację nagrodzonego projektu uczniów była zorganizowana już nieco wcześniej wycieczka do Narodowego Banku Polskiego do Katowic.
MARLENA MACHERZYŃSKA
Szkolny projekt najlepszy w kraju

Podejmowane w truskolaskiej szkole przedsięwzięcia edukacyjne z zakresu nauczania podstaw ekonomii nie po raz pierwszy zostały zauważone i docenione. Tym razem jest to zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie

W ogólnopolskim konkursie na najlepszy zrealizowany w roku szkolnym 2015/2016 projekt własny wziął udział i zwyciężył projekt „Niezależność TAK, Bezrobocie NIE!”, który był realizowany w Gimnazjum w Zespole Szkół im. Stanisława Ligonia w Truskolasach. Zwycięski projekt według własnego indywidualnego scenariusza przygotowały i zrealizowały nauczycielki tej szkoły: Marlena Macherzyńska i Grażyna Kołacz. Co miało wpływ na wysoką ocenę i końcowy sukces? W konkursie oceniano edukacyjny charakter projektu w zakresie ekonomii, zasięg projektu – czyli jego czas trwania oraz grupę odbiorców – a także efekty realizacji projektu pod kątem wiedzy zdobytej przez uczestniczącą w nim młodzież. Merytoryka projektu, jego atrakcyjność, pomysłowość scenariusza i jego wykonanie – to wszystko złożyło się na konkursowy sukces przedsięwzięcia zrealizowanego z myślą o gimnazjalistach z Truskolas. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Truskolasy

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Truskolasy

Auto potrąciło nastolatka

Jarosław Jędrysiak3 lutego 2024

Odblaski noszą wszyscy

Jarosław Jędrysiak13 listopada 2023

Szkolna sala relaksu

Jarosław Jędrysiak2 listopada 2023

Nowe źródło ciepła dla przedszkola

Jarosław Jędrysiak26 sierpnia 2023

Gminne bieganie już po raz 44.

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2023

Licealistka z Truskolas najlepsza w Polsce z języka niemieckiego

Marcin Syguda19 maja 2023