Powiat, klasa okręgowa

Amator Golce liderem grupy pierwszej

W powiatowych derbach Pogoń Kamyk 4:0 (2:0) pokonała Liswartę Krzepice. Trzy bramki dla Pogoni uzyskał Alex Bednarek (numer 22), a jedną Piotr Frąc (numer 14).
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Amator Golce liderem grupy pierwszej

PIŁKA NOŻNA. Potknięcie częstochowskiego Stradomia, który zaledwie 1:1 (0:1) zremisował z Piastem Przyrów, wykorzystał Amator Golce, zostając dzięki wygranej z nieobliczalną Wartą Mstów 2:1 (0:0) liderem grupy pierwszej częstochowskiej okręgówki. W grupie drugiej na prowadzeniu znajdują się posiadające po 19 punktów zespoły Sparty Lubliniec, LZS-u Mrzygłód i MLKS-u Woźniki

W niedzielnym spotkaniu w Golcach prowadzenie dla gospodarzy z rzutu karnego (faul na Wróblewskim) uzyskał w 56. minucie Radosław Werner. Wyrównał w 72. minucie Maciej Niezabitowski. Zwycięską bramkę w 85. minucie zdobył niezawodny Michał Wróblewski. Amator kończył spotkanie w osłabieniu po czerwonych kartkach (druga żółta) dla Grzegorza Kuziorowicza w 88. minucie i Dawida Żyznego w 94. minucie. W powiatowych derbach Pogoń Kamyk po 3 golach Aleksa Bednarka oraz jednym Piotra Frąca 4:0 (2:0) pokonała Liswartę Krzepice, dla której była to trzecia z rzędu przegrana bez jakiejkolwiek zdobyczy bramkowej. Wyjazdowych klęsk doznały zamykające tabele grupy pierwszej i drugiej drużyny Gromu Miedźno i Liswarty Lisów. W klasyfikacjach strzelców prowadzą doświadczony Piotr Prusko (LZS Mrzygłód/16 goli) w grupie II oraz Adam Górski (Victoria Częstochowa/12 goli). (Sas)

Więcej w najnowszym numerze GK (41) lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat, klasa okręgowa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat, klasa okręgowa

Efektowne zwycięstwo Amatora Golce

Stanisław Wrzesiński15 listopada 2019

Derbowy triumf Liswarty Krzepice

Stanisław Wrzesiński18 października 2019

Pewna wygrana Panek w Truskolasach

Stanisław Wrzesiński28 września 2019

Derbowa wygrana Amatora Golce

Stanisław Wrzesiński30 sierpnia 2019

Zabójcza końcówka Pogoni na wagę remisu

Stanisław Wrzesiński25 sierpnia 2019

Wygrana Pogoni na wagę utrzymania

Stanisław Wrzesiński15 czerwca 2019