Kłobuck

Jurajski Freestyle po raz 25.

W grupie najstarszej wygrała formacja Antidotum III z Częstochowy.
JAROSŁAW JĘDRYSIAK
Jurajski Freestyle po raz 25.

FESTIWAL. W niedzielę na scenie kłobuckiego MOK-u odbyła się jedna z największych i najciekawszych w regionie imprez dla kochających taniec

Tegoroczny Jurajski Festiwal Tańca Freestyle ponownie był miejscem rywalizacji grup tanecznych z różnych stron południowej Polski. Podobnie jak w ostatnich latach, także tym razem przyjechali tu tancerze m.in. z Łodzi, Częstochowy, Lublińca, z miast Górnego Śląska. Oceną ich wyjątkowych talentów i umiejętności tańca freestyle zajęło się jury złożone z fachowców – i to niezbędne, bo poziom uczestników jest co roku bardzo wysoki i wśród tych najlepszych niezwykle wyrównany, więc o wyłonienie zwycięzców niełatwo. Nagrody przyznawano w kategoriach wiekowych. Co najbardziej zapadało w pamięć? Obok tańca to na pewno także nadzwyczaj żywiołowe reakcje publiczności – złożonej częściowo z samych uczestników festiwalu – która szczelnie wypełniła salę widowiskową MOK-u. (jar)

WYNIKI FESTIWALU

Dzieci do lat 7: 1. Kontra Częstochowa; 2. Formacja Szafirowa Kłobuck; 3. Formacja Zielona Kłobuck. Dzieci 8-11 lat: 1. Promyczki Ruda Śląska; 2. Kontra 3 Częstochowa; 3. Klub Sportowy „Czarne Stopy” Gr. D1 Łódź. Juniorzy 12-15 lat: 1. Mayday Ruda Śląska; 2. DNA Dance Studio Miks Łódź; 3. Klub Sportowy „Czarne Stopy” Gr. D Łódź. Młodzież powyżej 15 lat: 1. Antidotum III Częstochowa; 2. DNA Senior Łódź, 3. DNA Dance Studio Ladies Łódź.

Galeria

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024