Powiat

Wyjazdowa wygrana Victorii z Tygrysami

W powiatowych III-ligowych derbach Jamar UKS Tygrysy Krzepice przegrał z KS-em Emjot Victoria Biała 1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 25:27).
STANISŁAW WRZESIŃSKI
Wyjazdowa wygrana Victorii z Tygrysami

SIATKÓWKA. W XI kolejce III ligi śląskiej KS Emjot Victoria Biała pokonała w wyjazdowych powiatowych derbach Jamar UKS Tygrysy Krzepice 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 27:25), rewanżując się jednocześnie za wcześniej poniesioną porażkę (w takim samym stosunku) w III kolejce w Kłobucku

Stanisław Wrzesiński

Prowadzący w tabeli grupy pierwszej KS Triumf Nakło Śląskie po pięciosetowym emocjonującym spotkaniu 3:2 pokonał zajmujący czwarte miejsce nieobliczalny Exact Systems Norwid Częstochowa II. Wyjazdowa porażka 0:3 z Polonią Poraj spowodowała, że Płomieniowi Przystajń pozostała jedynie walka o utrzymanie na III-ligowym poziomie. Pewne miejsca wśród czwórki zespołów z grupy pierwszej, które powalczą o końcowy sukces w III lidze śląskiej, zapewniły już sobie drużyny Triumfu Nakło Śląskie i Jamaru UKS Tygrysy Krzepice. O dwa pozostałe miejsce trwa zacięta walka pomiędzy siatkarskimi zespołami z Białej, Poraja oraz częstochowskiego Norwida II. Zresztą w przypadku wygranej 3:0 lub 3:1 w zaległym bratobójczym pojedynku z Exactem System Norwid Częstochowa III, w środę (07.12.), Exact System Norwid Częstochowa II awansuje na trzecią pozycję w tabeli.

W grupie drugiej zarówno liderujący UKS Trójka Mikołów, jak również posiadający 5-punktową stratę KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice również zapewniły sobie miejsce wśród zespołów, które powalczą o III-ligowe mistrzostwo.

W Powiatowej Amatorskiej Lidze Siatkówki w Kłobucku spotkania VI kolejki zostały przełożone. W klasyfikacji MVP z trzypunktowym dorobkiem przewodzi Radosław Kaniewski (UKS Meteor Opatów).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024

Jak poprawnie głosować?

Jarosław Jędrysiak7 kwietnia 2024

„Bezpieczny cyklista”

Jarosław Jędrysiak30 marca 2024

Pijany kierowca traci swój pojazd

Jarosław Jędrysiak27 marca 2024

Policjantka pomogła mamie znaleźć dziecko

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024

Groźny wirus w truskawkach z Maroka

Jarosław Jędrysiak23 marca 2024