Kłobuck

Staranowała auta, przywaliła w ścianę

Według wstępnych ustaleń policji kolizja auta z murem kamienicy przy rynku była spowodowana niedostosowaniem prędkości do warunków drogowych.
KPP KŁOBUCK
Staranowała auta, przywaliła w ścianę

Do dość spektakularnej kolizji drogowej doszło na rynku w Kłobucku

W poniedziałek około godziny 20.40 osobowy ford z impetem uderzył w ścianę jednego z budynków we wschodniej pierzei kłobuckiego Rynku im. Jana Pawła II. Ucierpiała zresztą nie tylko ściana. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadzącego osobowego forda kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na ulicy w rejonie rynku straciła panowanie nad autem, po czym uderzyła w dwa inne zaparkowane w tym miejscu auta, nissana i mercedesa, następnie w latarnię i w końcu w ścianę budynku, którą też uszkodziła. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka kierującej fordem, przy czym po odwiezieniu jej do szpitala okazało się, że nie są to obrażenia poważne i wymagające hospitalizacji.

Już od wtorku po Kłobucku krążyły pogłoski, że nim doszło do opisanej kolizji, osobowy ford krążył wokół rynku kilka razy, a przyczyną spektakularnej kolizji była nietrzeźwość kierującej. Policja jednak dementuje te informacje. Kobieta prowadziła na trzeźwo. Natomiast policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Ze względu na znaczny stopień zagrożenia drogowego, do jakiego doprowadziła na drodze. Co stanie się dalej z jej uprawnieniami do kierowania pojazdami – zdecyduje sąd. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024