Kłobuck

Wigilijny turniej z sukcesami

W kategorii młodzików XVIII Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach zwyciężył Maksymilian Michałowski (OSiR Kłobuck).
ARCHIWUM GRZEGORZA GARBACIAKA
Wigilijny turniej z sukcesami

TENIS STOŁOWY. Z sukcesami z XVIII Międzywojewódzkiego Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach powrócili tenisiści stołowi OSiR-u Kłobuck

Wśród młodzików triumfowali Aleksandra Kotowicz i Maksymilian Michałowski. Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyli Alicja Gruca i Wiktor Skwarczyński, a brązowe Radosław Przybyłek i Oliwer Brzozowski. W kadetach na czwartym miejscu uplasował się Jan Sołtysiak, a piąte miejsca zajęli Zuzanna Pawełczak w żaczkach, Adrian Paszkiewicz w młodzikach oraz Izabela Błaszczyk i Piotr Napieraj w kadetach. W międzywojewódzkiej tenisowej imprezie rywalizowało 260 młodych pingpongistek i pingpongistów w 10 kategoriach, a wśród nich 24-osobowa ekipa OSiR-u Kłobuck.
Okazałe puchary, nagrody i dyplomy wręczał prezydent Żor Waldemar Socha, dyrektor miejscowego MOSiR Arkadiusz Stanula oraz inicjator turnieju Karol Łużniak. Patronat honorowy nad imprezą objął prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski.
– Obszerna relacja z posiadającego 17-letnią tradycję turnieju kończącego 206 rok, w którym rywalizują młodzi adepci tenisa stołowego z województwa śląskiego oraz ościennych, ukazała się w Telewizji Katowice. Po świętach Bożego Narodzenia rozpoczynamy przygotowania do rozgrywanych w lutym Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS, Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego Szkolnego Związku Sportowego oraz marcowego Regionalnego Grand Prix Krzepic – informuje Grzegorz Garbaciak, opiekun kłobuckich pingpongistów, zarazem koordynator tenisa stołowego w powiecie kłobuckim. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Samorządowe budynki przestaną kopcić

Jarosław Jędrysiak14 kwietnia 2024

Fotografowali wiosnę

Jarosław Jędrysiak10 kwietnia 2024

Rusza wielka inwestycja pod Kłobuckiem

Jarosław Jędrysiak31 marca 2024

Przedszkolaki gośćmi w szkole

Jarosław Jędrysiak26 marca 2024

Są środki na bezcenny zabytek

Jarosław Jędrysiak25 marca 2024

Wkrótce decyzja o budowie drogi wojewódzkiej 491

Jarosław Jędrysiak24 marca 2024