Piłka nożna

Wygrana i przegrana KS-u Panki

W przegranym 1:3 (0:2) sparingu z IV-ligowym OKS-em Olesno Slaskie w druzynie KS-u Panki zagrali 17-latkowie Konrad Hejno i Krzysztof Pasieka (z prawej).
Wygrana i przegrana KS-u Panki

Przygotowujący się pomimo problemów organizacyjno – kadrowych do rundy wiosennej IV-ligowy beniaminek z Panek rozegrał dwa spotkania sparingowe

Stanisław Wrzesiński

W Wieluniu po celnym trafieniu w 35 minucie Sebastiana Dobosza 1:0 (1:0) pokonał byłego III-ligowca, a obecnie zajmujący czwarte miejsce w sieradzkiej okręgówce WKS Wieluń. W drugim spotkaniu kontrolnym w Kluczborku podopieczni Michała Skowrona 1:3 (0:2) przegrali z dziewiątym w tabeli IV ligi opolskiej OKS-em Olesno Śląskie. Honorową bramkę dla Panek uzyskał Szymon Kowalczyk. Z zespole z Panek z różnych względów zabrakło kilku podstawowych zawodników. W związku z tym w pierwszym składzie pojawiło się aż pięciu 17-latków (m.in. Konrad Hejno czy Krzysztof Pasieka). Niestety kontuzji stawu skokowego nabawił się kolejny utalentowany nastolatek Krystian Piechel. W trzecim pojedynku sparingowym, w sobotę (11.02-17.00) KS Panki zmierzą się na wyjeździe z trzecią drużyną A klasy Podokręgu Zabrze Tęczą Wielowieś, której wychowankiem jest obecny bramkarz IV-ligowca z Panek Damian Janoszka. Znakomicie w spotkaniach sparingowych spisują się podopieczni Macieja Furmanka z LKS-u Sieraków Śląski (kl. okręgowa), którzy najpierw aż 7:0 pokonali A klasowy Huragan Jezioro, a w niedzielę 5 lutego w Częstochowie 3:0 wygrali z występującym w częstochowskiej okręgówce Gromem Miedźno. W wygranym 2:0 sparingu Płomienia Kuźnica Marianowa z Orlikiem-Pogonią Blachownia, w drużynie Płomienia prowadzonej przez Tomasza Czoka wystąpił były grający trener KS-u Panki Oskar Operacz. Bramki w meczach sparingowych strzela również grający obecnie w II-ligowym Gryfie Wejherowo wychowanek Liswarty Krzepice Przemysław Mońka (m.in. drugi gol w zwycięskim 3:0 meczu Gryfa z III-ligowym GKS-em Przodkowo).

Inne wyniki sparingów:
Naprzód Ostrowy nad Okszą (A klasa)
– LZS Rudniki Wieluńskie (A klasa opolska) 3:3, Orlik-Pogoń Blachownia (A) – Pogoń Kamyk (O) 2:3, Huragan Jezioro (A) – Błękitni Libidza (A) 3:11, Czarni Starcza (O)
– Junior Szarlejka (A) 12:0, Liswarta Popów (O) – Znicz Kłobuck (A) 1:4, Olimpia Truskolasy (O) – Pogoń Kamyk (O) 2:2.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Piłka nożna

Dziesięć bramek 17-letniego Kamila Sztymali

Stanisław Wrzesiński15 września 2017

Kuba Błaszczykowski w dziesiątce najlepszych

Redakcja15 stycznia 2017

Zmiany na trenerskich ławkach

Redakcja15 grudnia 2015