Herby

Ludzkie szczątki w lesie. Kim był zmarły

Na miejscu, w trakcie oględzin, śledczy i technicy kryminalistyki, odnaleźli resztę szkieletu ludzkiego oraz ubrania, okulary i charakterystyczny rower. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby pomóc ustalić tożsamość zmarłego.
Ludzkie szczątki w lesie. Kim był zmarły

POLICJA. Ludzkie szczątki w za dużym ubraniu oraz charakterystyczny rower znaleziono na terenie Nadleśnictwa Herby. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby pomóc ustalić tożsamość zmarłego.

3 grudnia 2016 roku w trakcie polowania prowadzonego w kompleksie leśnym należącym do Leśnictwa Połamaniec (Nadleśnictwo Herby), myśliwi odnaleźli ludzką czaszkę. Na miejscu, w trakcie oględzin, śledczy i technicy kryminalistyki, odnaleźli resztę szkieletu ludzkiego oraz ubrania, okulary i charakterystyczny rower. W sprawie wszczęto śledztwo, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie. W toku postępowania przeprowadzono sekcję zwłok oraz pobrano próbki DNA. Biegli stwierdzili, że odnalezione szczątki należą do mężczyzny w wieku około 30-40 lat o wzroście około 165cm-170 cm. Biorąc pod uwagę rozmiar znalezionych ubrań można przypuszczać, że były one za duże na mężczyznę, który je nosił.

– Jeśli ktoś z państwa posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc ustalić tożsamość zmarłego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: e-mail: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 34 310 92 55, 34 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112 – apelują kłobuccy policjanci, którzy zajmują się sprawą. (as)

GALERIA

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Herby

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Herby

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Adam Świerczyński30 listopada 2017

Gołota spotkał się z więźniami

Adam Świerczyński3 października 2017

Ofiary zapolowały na napastnika

Adam Świerczyński7 czerwca 2017

Szeryf Herbów robi, co chce

Redakcja7 stycznia 2016