Częstochowa

Wezwała karetkę, ponieważ…ugryzł ją komar

Policjanci przedstawili 40-latce zarzuty znieważenia policjantów i ratowniczki medycznej oraz gróźb karalnych kierowanych pod jej adresem.
KMP CZ
Wezwała karetkę, ponieważ…ugryzł ją komar

40-letnia częstochowianka zadzwoniła na pogotowie, informując, że potrzebuje pomocy. Na miejscu ratownicy medyczni zorientowali się z jakiego powodu. Powiadomili więc policję, zgłaszając bezpodstawne wezwanie karetki. Kobieta była agresywna i pijana

Zdarzenie miało miejsce w godzinach nocnych. Karetka przyjechała pod podany adres na telefoniczną prośbę o pomoc ze strony 40-latki. Wtedy wyszło na jaw, że chodzi o…ugryzienie komara w rękę. Ponieważ ratownicy nie stwierdzili żadnego zagrożenia życia i zdrowia w związku z ukąszeniem, doszli do wniosku, że wezwanie było bezpodstawne. O tym z kolei powiadomili Komisariat I Policji w Częstochowie.
– Kobieta obrzuciła wtedy interweniującą ratowniczkę wulgaryzmami i groziła jej pozbawieniem życia. Podobnie zachowała się wobec przybyłych na miejsce mundurowych. Z każdą chwilą agresja kobiety wobec stróżów prawa była coraz większa. 40-latka nie chciała podporządkować się wydawanym jej poleceniom, dlatego też została obezwładniona i zakuta w kajdanki – poinformowała Komenda Miejska Policji w Częstochowie.
Mieszkanka miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Trzeźwiała w policyjnej celi. Kiedy już doszła do siebie mundurowi przedstawili jej zarzuty znieważenia policjantów i ratowniczki medycznej oraz gróźb karalnych kierowanych pod jej adresem. (PW)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Częstochowa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Częstochowa

W najbliższych latach Częstochowa chce zmienić bulwary Doliny Warty

Marcin Syguda6 grudnia 2022

Trzeba nam dużo prostych słów

Marcin Syguda4 października 2022

Czyn-iąc piękno, finisaż w Galerii Dobrej Sztuki

Marcin Syguda15 września 2022

Inauguracja sezonu w Filharmonii Częstochowskiej

Marcin Syguda15 września 2022

Weekend z 1. urodzinami parku wodnego

Marcin Syguda3 września 2022

Chciała skoczyć z wiaduktu – policjanci zapobiegli tragedii

Marcin Syguda27 sierpnia 2022