Kłobuck, Częstochowa

III-ligowy debiut Kacpra Wierusa

Mieszkający w Kłobucku 17-letni Kacper Wierus (Skra Częstochowa) w spotkaniu z Lechią Dzierżoniów zadebiutował na III-ligowych boiskach.
ARCHIWUM KACPRA WIERUSA
III-ligowy debiut Kacpra Wierusa

Wychowanek Znicza Kłobuck, 17-letni Kacper Wierus, zadebiutował na III ligowych boiskach. W 86. minucie wygranego przez częstochowską Skrę spotkania z Lechią Dzierżoniów – 4:0 (1:0) – Kacper zmienił Adriana Musiała. Występujący na pozycji defensywnego pomocnika utalentowany zawodnik z Kłobucka był również w 18-zespołowej kadrze Skry w wygranym 2:0 (0:0) wyjazdowym pojedynku z Piastem Żmigród. Tym razem na boisku w 89. minucie pojawił się, zmieniając Kamila Kosuta, 15-letni bramkarz Mikołaj Biegański.
Pochodzący z Kłobucka Kacper Wierus oraz reprezentacyjny golkiper (U-15) Mikołaj Biegański to dwaj najmłodsi piłkarze w III-ligowej kadrze Skry Częstochowa, w której asystentem Jakuba Dziółki jest mieszkający w Kamyku Paweł Ściebura. Obaj byli również podstawowymi zawodnikami drużyny juniorów młodszych (trener Tomasz Szymczyk), występującej w II-ligowych rozgrywkach Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych. (Sas)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, Częstochowa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck, Częstochowa

Kierowca ABX ma koronawirusa

Ewa Chojnacka24 lipca 2020

Zabrali dzieci do teatru

Jarosław Jędrysiak10 lutego 2019

Wiemy, kim jest matka martwego noworodka

Jarosław Jędrysiak13 sierpnia 2017

Dni Sportu z Tomaszem Majewskim

Redakcja22 listopada 2016

Z „Jedynki” na Paradę Postaci Literackich

Redakcja14 maja 2016