Powiat, A klasa

Częstochowska A klasa podzielona

W przyszłym sezonie 2017/2018 w grupie pierwszej A klasy częstochowskiej ponownie będą rywalizować Sokół Wręczyca Wielka i Znicz Kłobuck.
Częstochowska A klasa podzielona

PIŁKA NOŻNA. A klasa częstochowska w nowym sezonie 2017/2018 będzie się składać z dwóch 14-zespołowych grup. Wiemy również, że A-klasowe rozgrywki powracają do wcześniejszego systemu: mecz i rewanż

Wszystkie drużyny z naszego powiatu, w tym trzej spadkowicze z okręgówki (Liswarta Popów, Liswarta Krzepice i Grom Miedźno) oraz beniaminek Maraton Walenczów będą rywalizować w grupie pierwszej. Liczba drużyn, które awansują z A klasy do okręgówki oraz zostaną zdegradowane do B klasy, będzie uzależniona od regulaminu częstochowskiej klasy okręgowej, który zostanie zatwierdzony na najbliższym posiedzeniu zarządu CzOZPN. Ostateczny kształt A- i B-klasowych seniorskich rozgrywek w Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu zostanie ogłoszony na spotkaniu podsumowującym sezon 2016/2017, odbywającym się w najbliższy piątek w siedzibie lublinieckiego starostwa. (Sas)

A klasa częstochowska

Grupa I
I Liswarta Popów, Liswarta Krzepice i Grom Miedźno (spadkowicze), Znicz Kłobuck, Orlik Blachownia, Sokół Wręczyca Wielka, Oksza Łobodno, Naprzód Ostrowy, Junior Szarlejka, Błękitni Libidza, Płomień Czarny Las, Grom Cykarzew oraz Maraton Waleńczów i Alkas Aleksandria (beniaminkowie).

Grupa II
Czarni Starcza, Olimpia Huta Stara i Piast Przyrów (spadkowicze), Sokół Olsztyn, Unia Rędziny, LKS Kamienica Polska, Orkan Rzerzęczyce, Kmicic Kruszyna, Mała Panew Cynków, GLKS Siedlec Duży- Gniazdów, Pilica Koniecpol, Jura Niegowa oraz Dąbrowianka Dąbrowa Zielona i KS Złoty Potok (beniaminkowie).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat, A klasa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Powiat, A klasa

Przegrana Okszy z Lotnikiem

Stanisław Wrzesiński6 września 2019

Znicz Kłobuck mistrzem jesieni grupy pierwszej

Stanisław Wrzesiński17 listopada 2017

Pierwszy A-klasowy punkt Maratonu Waleńczów

Stanisław Wrzesiński3 listopada 2017

Władysław Kłak nowym trenerem Juniora Szarlejka

Stanisław Wrzesiński27 października 2017

Pogromy Huraganu, Płomienia i Maratonu

Stanisław Wrzesiński22 września 2017

Naprzód wygrywa z Gromem

Stanisław Wrzesiński8 września 2017