Pomoc

Pomoc dla Dawida

W kwietniu trafił na Oddział Hematologii i Onkologii w Chorzowie, gdzie zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie Dawid przechodzi intensywną chemioterapię.
Pomoc dla Dawida

Dawid Osowski to pogodny piętnastolatek mieszkający w Kłobucku

Problemy ze zdrowiem zaczęły się w lutym 2017 roku od objawów w postaci gorączki, bólu kolan i podwyższonego OB. Początkowo został poddany leczeniu stawów. W kwietniu trafił na Oddział Hematologii i Onkologii w Chorzowie, gdzie zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie Dawid przechodzi intensywną chemioterapię.

Nastolatek swój wolny czas dzielił do tej pory pomiędzy pasje sportowe i komputerowe. Najwięcej pozytywnej energii czerpał podczas gry w piłkę i jazdy na rowerze. Nie jest mu obcy także świat gier komputerowych, które pozwalają mu przenieść się do innej rzeczywistości. Dawid ma starszego brata Dominika, a wkrótce na świecie pojawi się także siostra Antosia. Największym marzeniem chłopaka jest szybki powrót do zdrowia i do życia sprzed choroby – do kolegów, szkolnych pasji i codziennych obowiązków. Dodatkowo przy obecnym trybie życia i pobycie w szpitalu, Dawid marzy o swoim własnym laptopie, który umożliwiłby mu kontakt z rówieśnikami.

Rodzina Dawida zmaga się obecnie z trudną sytuacją finansową z uwagi na konieczność przebywania jednego z opiekunów na oddziale i brakiem możliwości kontynuacji pracy zarobkowej.

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Dawida poprzez wpłatę darowizny na indywidualne subkonto chłopaka oraz przekazanie 1% podatku w okresie rozliczeniowym. Każda pomoc na tym etapie ma znaczenie i stanowi duże wsparcie, nie tylko finansowe.


Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
13 1050 0099 6781 1000 1000 0645
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Dawid OSOWSKI”


Wpłać darowiznę on-line

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Pomoc

Bohaterowie do boju dla Maciusia!

Ewa Chojnacka30 lipca 2020

Mateuszek i jego rodzice proszą Was o pomoc

Ewa Chojnacka31 stycznia 2020

Pomóżmy naszemu Adasiowi!

Ewa Chojnacka11 lutego 2018

Zachęcamy do pomagania!

Ewa Chojnacka10 października 2017

Przybij piąteczkę dla Oleczka!

Redakcja17 stycznia 2017

Kto pomoże małemu Olkowi?

Redakcja28 lipca 2016