Kłobuck

Kto robi więcej na Niwie?

ARCHIWUM.
Kto robi więcej na Niwie?

Może poczuł się pan dotknięty, bo jest pan wrażliwy na punkcie tego, że na Niwie robiło się kiedyś mniej – odpowiedziała radna.

Wierzę, że wiele spraw można załatwić nie tutaj, na sali sesyjnej, ale w gabinecie burmistrza czy w wydziale inwestycyjnym, gdzie często bywam. W taki właśnie sposób załatwiłem naprawę drogi na pani osiedlu – powiedział do radnej Kotkowskiej Jerzy Kulej.

Czy, jak twierdzi radna Ewelina Kotkowska, Niwa to miejsce zapomniane na inwestycyjnej mapie Kłobucka, czy robi się tu równie dużo co w innych dzielnicach?

Podczas ostatniej sesji rady gminy radny Jerzy Kulej (Koalicja Samorządowa) odniósł się do wypowiedzi radnej Eweliny Kotkowskiej (SLD), która podczas ustalania budżetu na 2018 roku stwierdziła, że do tej pory Niwa była dzielnicą zapomnianą pod względem inwestycji.

– Wie pani, jedni mówią – inni robią. Ja należę do tych drugich. Pani pewnie staranniej dobiera słowa, to pani dużo mówi – podsumował Kulej. – Wierzę, że wiele spraw można załatwić nie tutaj, na sali sesyjnej, jak to powiedział kiedyś mój kolega Janek Puchała, ale w gabinecie burmistrza czy w wydziale inwestycyjnym, gdzie często bywam. W taki właśnie sposób załatwiłem naprawę drogi na pani osiedlu – skwitował radny.

Ewelina Kotkowska odpowiedziała, że jej wypowiedź nie miała uderzyć w dobre imię Jerzego Kuleja, który radnym jest już od wielu lat.

– Może poczuł się pan dotknięty, bo jest pan wrażliwy na punkcie tego, że na Niwie robiło się kiedyś mniej – mówi radna. – Ja działam zgodnie z przepisami prawa, piszę, interpeluję i rozmawiam – podsumowała radna. O ile to, co o Niwie mówi radna, może być faktem, to już jej wypowiedź wzbudza zdziwienie, bo przez wiele ostatnich lat to właśnie SLD, do którego należy Ewelina Kotkowska, miało swoich burmistrzów i radnych w gminie. (mag)

2 komentarze

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024