Krzepice

„Młodzież przeciwko pożarom”

Nagrody konkursowe wręczano w sali widowiskowej GOK-u
„Młodzież przeciwko pożarom”

KONKURS. W Krzepicach podsumowano gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

To akcja, która służy popularyzacji wiedzy pożarniczej w szeregach młodego pokolenia. W Krzepicach odbywała się już po raz kolejny. W skali kraju organizuje ją Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Włączają się oczywiście także struktury regionalne. W samych Krzepicach jest to zarząd tutejszej OSP – we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krzepicach. O co chodzi w konkursie? Uczestnicy mają za zadanie przedstawić jednostki straży pożarnych, które uczestniczą w akcjach ratowniczo- -gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych, a także w zawodach. Przy okazji potrzeba nieco zgłębić tematykę – więc konkurs ma aspekt edukacyjny. A może i jest rodzajem zachęty, by w swoim czasie młody człowiek sam zdecydował się dołączyć do grona strażaków ochotników.
Tymczasem w Krzepicach oceniono nadesłane prace i nagrodzono je według kategorii wiekowych. Kto został laureatem, piszemy obok. Dodajmy jeszcze, że prace z Krzepic z powodzeniem wzięły udział w etapie powiatowym konkursu.

LAUREACI KONKURSU „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

Przedszkolaki: 1) Antonina Ślusarczyk, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Krzepicach, 2) Kaja Kot, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Krzepicach, 3) Dominik Kot, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Krzepicach; wyróżnienie: Magdalena Kiedos, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Krzepicach. Klasy I-III: 1) Magdalena Mizera, SP nr 2 w Krzepicach, 2) Kacper Droś, SP w Starokrzepicach, 3) Miłosz Pawłowski, SP nr 2 w Krzepicach; wyróżnienie: Adam Przygoda, SP w Starokrzepicach. Klasy IV-VI: 1) Anna Grondys, SP nr 2 w Krzepicach, 2) Wiktoria Hibner, SP nr 2 w Krzepicach, 3) Martyna Nagłowska, SP nr 2 w Krzepicach; wyróżnienie: Franciszek Adamski, SP nr 2 w Krzepicach. Klasy VII-VIII: 1) Igor Pilarz, SP nr 2 w Krzepicach, 2) Julia Borecka, SP w Starokrzepicach, 3) Dominika Borecka, SP w Starokrzepicach; wyróżnienie: Dominika Pinkosz, SP w Starokrzepicach. Szkoły średnie: 1) Anna Puchała, Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach, 2) Natalia Kamińska, Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach, 3) Wiktoria Sowa, Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Budują ulicę

Jarosław Jędrysiak28 maja 2024

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024