Powiat

„Położna na medal”

Pani Patrycja jako jedyna kandydatka pochodzi z naszego regionu. POLOZNANAMEDAL.INFO
„Położna na medal”

Kampanie pod takim tytułem od sześciu lat propagują podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają dzisiaj w opiece okołoporodowej. W obecnej edycji wśród trzech dziesiątek kandydatek do tytułu „Położna na medal” jest też Patrycja Rataj, która pochodzi z naszego powiatu

Wśród różnych przedsięwzięć kampanii uświadamiającej społeczeństwu rolę położnych jest też właśnie ogólnopolski plebiscyt służący wyborowi trzech najlepszych położnych w kraju. W wąskim gronie kandydatek jest Patrycja Rataj. Pani Patrycja pochodzi z gminy Wręczyca Wielka, a pracuje jako położna w Blachowni – czyli w miejscu, które wielu mieszkańców naszego powiatu ma wpisane w dowodzie jako miejsce urodzenia. Oczywiście udział w tym konkursie wymaga oddawania głosów na kandydatki. Nie wątpimy, że w naszym przypadku wybór jest oczywisty – i każdy chętnie odda swój głos na panią Patrycją. Jak to zrobić?
To proste. Na stronie https://www.poloznanamedal.info/kandydatki znajdujemy kandydaturę Patrycji Rataj i klikamy na jej zdjęcie. Potem podajemy mejl i numer telefonu, zaznaczamy zapoznanie się z regulaminem, zatwierdzamy – i chwilę później klikamy link, który przyszedł jako SMS. I tyle.
W tej chwili pani Patrycja ma około stu głosów i troszkę jej ich brakuje do podium, ale wszystko w naszych rękach. Możemy pomóc. Takie oddanie głosu to też świetny sposób na podziękowanie położnej z naszego powiatu za jej pracę. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Policyjny turniej

Jarosław Jędrysiak2 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024

Rozmawiali o regionalnej drodze rowerowej

Jarosław Jędrysiak19 kwietnia 2024

Nie daj się zrobić „na pompę”

Jarosław Jędrysiak15 kwietnia 2024