Krzepice

Zabrali prawko na Muznerowskiego

Trafiają się prędkości nie o te 10 czy 20 na godzinę za duże. Ale i takie, jakich miejsce jest tylko na drodze szybkiego ruchu i bez żadnych zabudowań. ARCH.
Zabrali prawko na Muznerowskiego

POLICJA. Komuś się wydaje, że są ulice, gdzie drogówka nie pilnuje? Muznerowskiego w Krzepicach, droga Krzepice – Panki, do takich miejsc nie należy

Tu na sporym odcinku wolno jechać tylko 40 na godzinę. Już lata temu pisaliśmy, że prędkości są tam znacznie wyższe i znacznie za często. Mieszkańcy się skarżyli. Teraz zadziałała Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Piratowanie oznaczano tam na drodze bardzo często. Policja musiała się tym zająć i zastawić sidła na tych, którzy mają za ciężką nogę. Czasem o wiele za ciężką. Bo rzecz w tym, że trafiają się prędkości nie o te 10 czy 20 na godzinę za duże. Ale i takie, jakich miejsce jest tylko na drodze szybkiego ruchu i bez żadnych zabudowań.
W sobotę tuż po jedenastej w nocy drogówka namierzyła na ulicy Muznerowskiego w Krzepicach audi pędzące o 58 na godzinę zbyt szybko. Jak wiadomo, przekroczenie o 50 na godzinę to już zatrzymanie prawka na 3 miesiące. Audi zatrzymano. Za kierownicą siedział 22-latek z gminy Przystajń. Teraz będzie miał przerwę w kierowaniu samochodami. Niezależnie od czasowego zatrzymania dokumentu uprawniającego do jazdy dostał też 10 punktów karnych. No i pięć stów mandatu.
Morał jest prosty. Uważajcie z prędkością na Muznerowskiego. To opłaci się wszystkim. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024