Przystajń

Przystajń też ma kino plenerowe

Biletów nie będzie – wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych, choć ze względów sanitarnych przewiduje się udział tylko 150 osób (trzeba więc się trochę postarać, żeby się w tej grupie zmieścić).
Przystajń też ma kino plenerowe

REKREACJA. Bezpłatny seans kina plenerowego ma się odbyć dziś (w piątek) w Przystajni

Miejsce organizacji plenerowego kina to boisko sportowe przy ulicy Bór 19. Czyli tam, gdzie odbywa się wiele plenerowych gminnych wydarzeń. Czas seansu to piątek 17 lipca godzina, 21.30. Biletów nie będzie – wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych, choć ze względów sanitarnych przewiduje się udział tylko 150 osób (trzeba więc się trochę postarać, żeby się w tej grupie zmieścić). Generalnie znane dość dobrze zasady reżimu sanitarnego obowiązują tu normalnie. Trzeba ze sobą zabrać leżak lub koc, aby w miarę wygodnie film móc obejrzeć. No i pozostaje już tylko liczyć, że w ten piątek pogoda wieczorem będzie dobra. I z kina plenerowego będzie można się cieszyć. Bo gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły, to projekcja będzie musiała być odwołana.
I na koniec informacja co najmniej tak ważna jak ta, że w ogóle będzie organizowane plenerowy seans w Przystajni. Co wyświetlą na ekranie? Będzie to francuska komedia z 2019 roku: „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przystajń

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Przystajń

Wójt podsumowuje rok

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Na co pójdą gminne pieniądze?

Jarosław Jędrysiak31 stycznia 2024

Ile nowych książek w ciągu roku?

Jarosław Jędrysiak13 stycznia 2024

Kiermasz świąteczny w Przystajni

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2023

Zasłużony dla województwa

Jarosław Jędrysiak12 grudnia 2023

Policjanci szkolili strażaków ochotników

Jarosław Jędrysiak23 listopada 2023