Krzepice

Pomoc w pozbyciu się odpadów rolniczych

W ratuszu szacują, że blisko sto ton odpadów rolniczych może być wywiezione w ramach akcji usuwania odpadów rolniczych pochodzących z terenu gminy Krzepice. ARCH.
Pomoc w pozbyciu się odpadów rolniczych

ROLNICTWO. Folia, siatka, sznurek – sporo tych różnych odpadów w normalnie funkcjonującym gospodarstwie rolnym. W różnych gminach podejmuje się swego rodzaju akcje wsparcia dla rolników w zakresie ich usuwania. Teraz – w Krzepicach

W ratuszu szacują, że blisko sto ton odpadów rolniczych może być wywiezione w ramach akcji usuwania odpadów rolniczych pochodzących z terenu gminy Krzepice. Zakłada się, że odbiór tych odpadów – w terminie, który dopiero będzie ustalony – nastąpi z jednego wyznaczonego miejsca w gminie. To znaczy ci, który te odpady mają u siebie, będą musieli je tam dowieźć. No ale odpadnie im kłopot z kosztami wywozu i utylizacji tych wszystkich niepotrzebnych już materiałów.
Krzepice wyłożą na akcję 48,1 tysiąca złotych. Niedawno zdecydowano, że obsłuży to wszystko za taką właśnie kwotę firma spod Łodzi. Pozostaje wypatrywać informacji o terminie oddawania odpadów. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzepice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Krzepice

Szczegółowo badają warunki w szkole

Jarosław Jędrysiak12 marca 2024

Mierzono pył w powietrzu

Jarosław Jędrysiak2 marca 2024

Omówili zagrożenie wysokim poziomem wody

Jarosław Jędrysiak21 lutego 2024

Ferie w GOK-u trwają

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Debata o bezpieczeństwie w sieci

Jarosław Jędrysiak30 stycznia 2024

Inwestycje na 14,5 miliona złotych

Jarosław Jędrysiak23 stycznia 2024