Kłobuck

Burmistrz pod telefonem

Jerzy Zakrzewski ustalił dodatkowy termin, w którym jest w pełni do dyspozycji mieszkańców i pod telefonem czeka na ich wnioski i skargi.
Burmistrz pod telefonem

ADMINISTRACJA. Ograniczenia związane z epidemią utrudniają normalny dostęp do urzędu miasta. Burmistrz zdecydował, by ułatwić choć kontakt telefoniczny z nim samym

W normalnych, przedcovidowych warunkach burmistrz przyjmował interesantów osobiście i w jednym wyznaczonym terminie. Obecnie, gdy osobisty kontakt nie jest możliwy, a urząd miejski jest zamknięty dla interesantów, dostępne są jedynie konsultacje telefoniczne. Aby zwiększyć ilość czasu na tę niezbędną aktywność burmistrza i poprawić możliwość kontaktu mieszkańców czy interesantów z nim, wprowadzona została zmiana. Jerzy Zakrzewski ustalił drugi, dodatkowy termin telefonicznych przyjęć interesantów w ramach skarg i wniosków.
Obecnie przyjęcia w tak określonym zakresie spraw będą odbywać się we wtorki w godzinach 14.00- 16.00 oraz dodatkowo w czwartki w godzinach 13.00-15.00. W tym czasie burmistrz jest dla mieszkańców „pod telefonem”. Dopóki będą obowiązywać ograniczenia covidowe, prawdopodobnie będzie to jedyna i najlepsza możliwa forma bezpośredniego kontaktu z głównym miejskim urzędnikiem. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Pora idealna dla pikników i festynów

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Kompletnie pijana za kółkiem spowodowała kolizję

Jarosław Jędrysiak11 czerwca 2024

Szkolna świetlica ukończona i otwarta

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2024

Słowa uznania dla działaczy kultury

Jarosław Jędrysiak9 czerwca 2024

Już projektują nowy żłobek w Kłobucku!

Jarosław Jędrysiak26 maja 2024

Iga Kozacka na 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Redakcja25 maja 2024